Управління житлово-комунального господарства,

енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ВІДПОВІДНО ДО ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СТРАТЕГІЇ В УКРАЇНІ ДО 2035 РОКУ 25% ЕНЕРГІЇ БУДЕ З ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час круглого столу “Нова енергетична стратегія України: Інвестиційні можливості та виклики”, проведеного Комітетом ВРУ з питань ПЕК та Міненерговугілля під головуванням народного депутата України Олександра Домбровського.

Серед ключових реформ - удосконалення та прив’язка до курсу євро «зелених» тарифів на «чисту» електроенергію,  впровадження стимулюючого тарифу на тепло «не з газу». Також передбачено законодавством можливість укладати довгострокові договори купівлі-продажу електроенергії за «зеленим» тарифом до 2030 року.

ПИТАННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ З ТЕПЛО-, ВОДОПОСТАЧАННЯ І ВОДОВІДВЕДЕННЯ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ – ПІД ПИЛЬНИМ КОНТРОЛЕМ УРЯДУ

13.09.2017 в Мінрегіоні відбулася нарада з питань реалізації заходів визначених Законом України від 03.11.2016 № 1730-УІІІ «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» та відшкодування різниці між фактичною вартістю та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування згідно джерел визначених Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», в якій взяли участь керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ та начальник УЖКГ, енергозбереження та ПЕК Сергій ЛУГОВИЙ.

КОНКУРС «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» У 2017 РОЦІ: ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ ЗАЯВОК

Конкурс організовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій, що були реалізовані у період 2015-2016 рр.

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ СЕРЕДНЬОЗВАЖЕНИХ ТАРИФІВ НА ТЕПЛО З ГАЗУ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ТЕПЛО З АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ

6 вересня на засіданні Уряду  схвалено розроблений Держенерго-ефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.

«Звертаюся до органів місцевого самоврядування вчасно, до 10 числа останнього місяця кожного кварталу, надавати до Держенергоефективності усю необхідну інформацію для розрахунків середньозважених тарифів за формами, розміщеними на сайті Агентства (http://saee.gov.ua/uk/events/previews/1921)», - закликав Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «РОЗВИТОК ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД – ЦЕ НАШЕ СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ»

06.09.2017 року на території Краснопільської об’єднаної територіальної громади відбулася інформаційна зустріч для представників органів місцевого самоврядування, державної влади та об’єднаних територіальних громад на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень в громадах».

Заходи в рамках зустрічі було проведено за ініціативи начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергія ЛУГОВОГО Асоціацією сільських, селищних рад та об'єднаних громад України.

МІЖНАРОДНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФОРУМ «ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТОЇ ЕНЕРГЕТИКИ» (OPEN ENERGY WEEK) 23-27 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ, КИЇВ

Організатор: Всеукраїнська Енергетична Асамблея за безпосередньою участю Івана Плачкова та Юрія Сакви. часники - представники провідних міжнародних та вітчизняних енергетичних компаній, світових лідерів енергетичного машинобудування, експерти, фахівці,  інвестори у цільовому, неупередженому та конструктивному  діалозі про стан та перспективи паливно-енергетичного комплексу України. Місце проведення: Ramada Encore Kiev. м. Київ, Столичне шосе. 103

Дата проведення: 23-27 жовтня 2017 року, з 09.00 до 18.00 год.

http://uaea.com.ua/open-energy-week