Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ ВІД ГУ СТАТИСТИКИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Упродовж чотирьох місяців п.р. по області спостерігалося підвищення тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,9% (по Україні - на 3,6%).

Зокрема,  тарифи на гарячу воду та опалення збільшилися на 9,6% (по Україні - на 13,7%). Відбулося підвищення тарифів на опалення та гарячу воду по м.Суми — на 6,8% та 6,3% — відповідно. Зросли тарифи на опалення по м.Шостка на 23,1%. Відбулося збільшення тарифів на гарячу воду на 8,0% та опалення на 7,3% у м.Конотоп. По м.Ромни підвищилися тарифи на опалення на 21,5%, а також  вартість послуг з водопостачання та каналізації зросла однаково - на 1,4% (по Україні - на 5,2% та 6,0% відповідно).

ОСББ СУМЩИНИ: КРОК ЗА КРОКОМ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

   

Департамент житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністраціїактивно сприяє реалізації ПроектУ ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

За участі заступника директора Департаменту Ольги МЕДУНИЦІ в рамках проекту в березні 2019 року на Сумщині відбулася низка заходів, покликаних допомагати створювати нові ОСББ, а також сприяти зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ З КОМАНДИ ДЖКГ,Е ТА ПЕК!

Дружна команда Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації виборола почесне друге місце серед підприємств на міських змаганнях з спортивного орієнтування, які відбулися в обласному центрі 18 травня 2019 року в рамках святкування Дня здоров’я. Вітаємо переможців!

 

ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР: УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМ БУДИНКОМ У КОНТЕКСТІ ЗМІН ЗАКОНОДАВСТВА

 

Посібник підготовлено й видано у рамках проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (ІFС, Група Світового банку) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Мета цього посібника — розповісти, як співвласники багатоквартирного будинку можуть ним управляти, як і чому варто створити ОСББ, хто такий професійний управитель, чим він відрізняється від ЖЕКів «старого зразка», як його обрати та побудувати з ним ефективну співпрацю.

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ЛІЦЕНЗІАТІВ ОДА У СФЕРІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

 

Захід проводить ТОВ "ІНСТИТУТ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ" 29 травня 2019 р. у м. Київ

Тема: «Формування та встановлення тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (ЦВВ) у зв’язку із набуттям чинності нового законодавства» (Закон про ЖКП, Постанова КМУ № 291 та Наказ Мінрегіону № 239)».

 

З 1 ТРАВНЯ 2019 РОКУ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ВВЕДЕНО В ДІЮ ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 09.11.2017 № 2189-VIII «ПРО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ»

Про це повідомив присутнім на апаратній нараді при голові Сумської облдержадміністрації директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного господарства Сумської облдержадміністрації Сергій ЛУГОВИЙ.

Посадовець наголосив, що з огляду на цеорганам місцевого самоврядування необхідно вжити заходів щодо забезпечення співпраці між підприємствами-надавачами комунальних послуг та мешканцями багатоквартирних житлових будинків у частині практичної реалізації вимог Закону у цей перехідний період, а також провести широку роз’яснювальну роботу у засобах масової інформації.