Відділ житлово-комунального господарства

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Заступник начальника відділу ЖКГ Сумської облдержадміністрації Петро Степанович КОНДРОВ узяв участь у семінарі «Мистецтво публічного виступу»

22 червня 2017 року відбувся тренінг для заступників голів районних державних адміністрацій та заступників керівників структурних підрозділів Сумської облдержадміністрації «Мистецтво публічного виступу».

Тренінг проводила УЛУНОВА Ганна Євгенівна, доцент кафедри психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, кандидат психологічних наук.

Метою данного тренінгу є практичне ознайомлення із основними принципами публічного виступу, з техніками подолання хвилювання та способами управління увагою аудиторії.

У ході роботи тренінгу, учасники набули впевненості у публічному спілкуванні, оволоділи техніками управління аудиторією, чітко формували свою думку та переконливість своїх ідей, вдало відповідали на складні запитання, отримали максимум задоволення від своїх виступів.

Голова Сумської облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав держслужбовців з професійним святом

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби.

За останні десятиліття в Україні зроблено величезний прорив у реформуванні системи державного управління за європейськими стандартами. Відкритість, порядність та відповідальність перед громадянським суспільством мають бути основними принципами у роботі кожного державного службовця. Адже на Вас покладаються великі надії у реалізації ключових реформ, які дадуть змогу побудувати заможну демократичну європейську державу.

 

Запровадження системи Е-декларування, прозорого механізму використання бюджетних коштів, антикорупційної політики та онлайн-сервісів надання адміністративних послуг покликані повернути довіру наших співвітчизників до органів публічної влади та підняти авторитет державних службовців.Щиро дякую за Ваш патріотизм і професіоналізм. Синергія авторитету досвідчених фахівців та ініціативності молодих спеціалістів сьогодні забезпечує нову якість ефективної влади. Адже люди, котрі свідомо обирають державну службу, безперечно, мають в собі силу, внутрішній стрижень, а головне – бажання змінюватися та робити якісні зміни у державі.

Бажаю мирного неба, міцного здоров’я, добробуту, злагоди, родинного затишку та благополуччя, життєвої наснаги та нових здобутків на ниві служіння Україні.

До уваги споживачів: постачальники послуг за власні кошти встановлять будинкові лічильники тепла протягом року і води – впродовж двох років

 

За інформацією Мінрегіону України, для всіх будівель, які на момент набрання чинності Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» не були обладнані будинковими приладами обліку тепла, гарячої та холодної води, лічильники встановить та сплатить за встановлення постачальник послуг.

Монополіст зобов’язаний встановити будинкові лічильники тепла протягом року, а будинкові лічильники води – двох років. Якщо він цього не зробить, на нього, а не на споживача, накладатимуться штрафні санкції.

 

Монополіст не зможе самостійно визначати вартість встановлення такого лічильника. Цю ціну буде обґрунтовано затверджувати орган місцевого самоврядування. При цьому, у споживача залишається право самостійно купити лічильники, надавши їх монополісту для встановлення, або самостійно обладнати свій будинок обліком.

22.06.2017 Прийнято Закони «Про енергоефективність будівель» та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

Законопроект 4941-д «Про енергетичну ефективність будівель» дає українським родинам маршрутну карту для проведення енергоефективних заходів та можливість зменшити тиск комунальних тарифів. Це один з ключових законів у реформі енергоефективності. Він визначає правові, економічні та організаційні засади енергетичної ефективності будівель. Про це наголосив  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, виступаючи у Верховній Раді на підтримку закону.

Законопроект 4901 «Про  комерційний облік теплової енергії та водопостачання» визначає засади забезпечення комерційного, у тому числі розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг.

Увага: інформаційний лист інспекції Держенергонагляду у Сумській області (виконання до 14.07.2017)

Керівникам теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплосервісних та теплопостачальних організацій.

Керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової та електричної енергії (лікувальні та навчальні заклади, а також у власності яких є ПС 35-110(150) кВ).

 

Семінар «Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі»

Продовжує свою роботу тематичний постійно діючий семінар для керівників, спеціалістів служб з управління персоналом структурних підрозділів Сумської облдержадміністрації «Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі».

21 червня навчання проходило на базі Сумського центру підвищення кваліфікації. МАКУХА Олександр Сергійович, начальник відділу з управління персоналом та БЄЛЯЄВ Андрій Олександрович, заступник начальника відділу з управління персоналом апарату Сумської облдержадміністрації окреслили актуальні питання проходження державної служби.

Про реалізацію проектів з розвитку персоналу зі слухачами говорили ГАВРИЛЮК Максим Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Харківській та Сумській областях та КОРОБКА Тетяна Петрівна - заступник начальника юридичного відділу апарату Сумської облдержадміністрації.