Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

У МІНРЕГІОНІ ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТ КОНЦЕПЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ПО ДОСЯГНЕННЮ ЦІЛІ 10.6 «УКРАЇНЦІ ЗМЕНШУЮТЬ ВТРАТИ ПРИ СПОЖИВАННІ ТЕПЛА, ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ІНШИХ ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ»

86932358_660296284718220_4720722868567015424_n

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулось обговорення проекту Концепції державної політики по досягненню цілі 10.6 «Українці зменшують втрати при споживанні тепла, гарячого водопостачання та інших енергетичних ресурсів» та плану її реалізації.

Як зазначив під час обговорення перший заступник Міністра Дмитро Живицький, проект Концепції та план її реалізації стосується сфери енергоефективності будівель житлового і громадського секторів.

У МІНРЕГІОНІ ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТ КОНЦЕПЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ПО ДОСЯГНЕННЮ ЦІЛІ 10.5.«УКРАЇНЦІ ОТРИМУЮТЬ ЯКІСНІ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ» ТА ПЛАН ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

received_1127999197544003

У Міністерстві розвитку громад та територій, під головуванням першого заступника Міністра розвитку громад та територій України Дмитра Живицького, відбулось обговорення проекту Концепції державної політики по досягненню цілі 10.5.«Українці отримують якісні комунальні послуги» Програми діяльності КМУ та плану її реалізації. Обговорення відбулось за участю народних депутатів, представників міністерств та громадських організацій, профільних асоціацій, експертів.

ВИБІР ОПТИМАЛЬНОЇ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМ БУДИНКОМ

Без названия (24)

Якісне управління багатоквартирним будинком та прибудинкових територій напряму залежить від вибору оптимальної форми управління. Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон) визначено три форми управління багатоквартирним будинком: 1. Самостійне управління багатоквартирним будинком співвласниками. 2. Управління багатоквартирним будинком управителем. 3. Управління багатоквартирним будинком об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (далі – ОСББ).

ВСЕ, ЩО ВИ ХОТІЛИ ЗНАТИ ПРО ТАРИФИ: ЯК ЗМІНЮЮТЬСЯ СУМИ В ПЛАТІЖКАХ І ЧОМУ

Як формуються тарифи, з чого вони складаються, як можуть змінитись у 2020 році, чому вони відрізняються в різних регіонах та що робити, якщо у вас борг і нараховується пеня.

На початку грудня українці отримали перші платіжки з нарахуваннями за повний місяць теплопостачання. Традиційно з початком опалювального сезону платіжки важчають на понад тисячу гривень.

НА СУМЩИНІ ЛИШЕ В ОХТИРЦІ НЕ ЗДІЙСНЕНО СПОЖИВАЧАМ ПЕРЕРАХУНОК РОЗМІРУ ПЛАТИ ВАРТОСТІ ПОСЛУГ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЗА ГРУДЕНЬ 2019 РОКУ

Про це під час апаратної наради тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК повідомив директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ

10 лютого 2020 року , в облдержадміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо протидії незаконній реалізації паливно-мастильних матеріалів.

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року відбулося засідання  міжвідомчої робочої групи, направленого на вжиття заходів з протидії нелегального обігу пального.З метою належного виконання доручення Уряду активізовано роботу у напрямку боротьби з тіньовим обігом пального. Зокрема, напрацьовано шляхи співпраці з правоохоронними службами області, визначено об’єкти для відпрацювання з припиненням функціонування незаконних АЗС тощо