Управління житлово-комунального господарства,

енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ВІДТЕПЕР ДО РОЗРОБКИ ДБН ЗМОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЬ БІЛЬШЕ ФАХОВИХ ТА ЕКСПЕРТНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

«Ми продовжуємо спрощувати процедури розробки ДБН, робимо їх прозорими та менш зарегульованими, впроваджуємо європейські підходи». – так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував урядову постанову, якою внесені зміни до «Положення про базову організацію з науково-технічної діяльності у будівництві».

«Ми розширили перелік організацій, які можуть брати участь у розробці ДБН. Адже сьогодні в Україні є багато організацій, що мають фаховий і експертний потенціал у цій сфері, але не мають юридичного статусу базової організації. Тож, ми спростили процедуру отримання статусу базової організації-розробника проектів ДБН. Зокрема скасували обов’язкову вимогу щодо наявності в організації технічного комітету із стандартизації, а також вимогу мати десятирічний досвід розробки нормативних документі. Такий підхід дозволить зробити процес розробки ДБН біль якісним, а самі ДБН відповідатимуть сучасним тенденціям у будівництві», — зауважив Геннадій Зубко.

За словами Геннадія Зубка, в Україні досі чинні СНиП, прийняті ще за часів СРСР та ДБН, прийнятті до набрання чинності Закону України «Про будівельні норми». Відтак, норми, що не відповідають законодавству України або не враховують його сучасні положення, мають бути адаптовані до сучасних реалій.