Управління житлово-комунального господарства,

енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «РОЗВИТОК ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД – ЦЕ НАШЕ СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ»

06.09.2017 року на території Краснопільської об’єднаної територіальної громади відбулася інформаційна зустріч представників органів місцевого самоврядування, державної влади та об’єднаних територіальних громад на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень в громадах».

Заходи в рамках зустрічі було проведено за ініціативи начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергія ЛУГОВОГО Асоціацією сільських, селищних рад та об'єднаних громад України за участю Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ та за підтримки Польсько-Канадської Програми Демократії за сприяння голови Краснопільської селищної ОТГ Юрія ЯРЕМЧУКА. На зустріч приїхали близько 100 представників місцевих громад та органів місцевого самоврядування та державної влади Сумщини.

«Цей проект реалізується в Україні з травня і це вже наша тридцять сьома зустріч з тими громадами, які нещодавно об’єдналися або перебувають в процесі об’єднання і потребують допомоги та консультацій», – зазначила виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» Наталія КЛЮЧНИК.

У вітальному слові Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ подякував учасникам заходу за те, що завітали на Сумщину.

«Коли ми дізналися, що є така Асоціація і як саме вона працює, то запросили її до співпраці, адже розвиток об’єднаних громад – це наше спільне завдання, – наголосив керівник апарату облдержадміністрації. – Ми маємо зробити все можливе, щоб на Сумщині відбувався не просто процес об’єднання громад і не лише оптимізація управлінська, а й щоб ОТГ почали заробляти кошти, створювали нові робочі місця, піднімали людям заробітну платню, розвивали інфраструктуру тощо».

У рамках зустрічі голови об’єднаних громад області взяли участь у семінарах «Без мешканців не вдасться: запрошення до діалогу» (за участі Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ) та «Підготовка проектів місцевого розвитку» (який блискуче провела головний спеціаліст Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лідія ЄВТУШЕНКО).