Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ГАЗОПОСТАЧАННЯ КОТЕЛЬНІ ТОВ "ШОСТКА-ТЕПЛО" ВІДНОВЛЕНО

Через відсутність лімітів природного газу на січень 2018 року 02.01.2018 зупинена котельня ТОВ «Шостка-тепло», внаслідок чого без опалення залишилися 29 житлових будинків, 2 дитячих садки, 1 школа.

Враховуючи звернення тимчасово виконуючого обов’язки міського голови м. Шостка Сиваєвої Н.О. до голови Сумської обласної державної адміністрації щодо сприяння у вирішенні питання відновлення газопостачання до котельні ТОВ «Шостка-тепло» управління ЖКГЕ ТА ПЕК, спільно з керівництвом Сумської обласної державної адміністрації, долучилося до вирішення даного питання.

В результаті вдалося досягти домовленості з ПАТ «Сумигаз» щодо відновлення 03.01.2018 газопостачання до котельні ТОВ «Шостка-тепло».

Станом на 13-30 год. 03.01.2018 29 житлових будинків, 2 дитячих садки, 1 школа мікрорайону «Капсуль» опалюються, теплопостачальне підприємство працює у штатному режимі.

Питання отримання лімітів газу у газорозподільчої компанії та забезпечення стабільної роботи підприємств комунальної теплоенергетики відноситься до компетенції виключно керівників теплопостачальних підприємств та органів місцевого самоврядування.

Зі своєї сторони Сумська обласна державна адміністрація завжди у межах своїх можливостей сприяє та допомагає органам місцевого самоврядування, місцевим органам виконавчої влади вирішувати питання, що стосуються стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства.