Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2018/19 РОКУ

 Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 05.10.2018 № 597-ОД рекомендовано міським головам, головам об’єднаних територіальних громад розпочати опалювальний сезон.

Під час апаратної наради директор Департаменту ЖКГ, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій ЛУГОВИЙ повідомив про підключення опалення в закладах  соціальної сфери.

За його словами в області розпочато опалювальний період у 4 містах (Суми, Глухів, Лебедин, Охтирка), 8 районах (Білопільський, Буринський, Глухівський, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Сумський, Шосткинський), 2 ОТГ (Миропільська, Грунська).    

Підключені до опалення 53 котельні (10%), 47 дошкільних навчальних закладів (18%), 94 загальноосвітніх навчальних заклади (20%), 58 закладів охорони здоров’я (13%).

Заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ доручив міським та селищним головам взяти на особистий контроль питання укладання місцевими теплопостачальними підприємствами договорів на постачання природного газу з НАК «Нафтогаз України».

Житловий фонд області (будинки з централізованим опаленням) готові до початку опалювального періоду. Підключення до опалення розпочнеться з 16 жовтня по графіку протягом 5 днів.

Станом на 12 жовтня з 19 теплопостачальних підприємств уклали договори з НАК «Нафтогаз України» 16. До Міненерговугілля облдержадміністрацією направлено листа щодо сприяння у вирішенні питання забезпечення з 19 жовтня 2018 року постачання природного газу виробникам теплової енергії для всіх категорій використання природного газу.

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 05.10.2018 № 597-ОД рекомендовано міським головам, головам об’єднаних територіальних громад розпочати опалювальний сезон:

у медичних закладах, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, навчальних закладах із цілодобовим перебуванням дітей, соціально-медичних установах у разі, якщо температура повітря у приміщеннях нижче передбачених санітарними нормами вимог;

у житлових будинках незалежно від форм власності та відомчої належності в разі, якщо протягом 3-х діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8°С;

в адміністративних будівлях підприємств, установ та організацій – за заявками їх керівників.