Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: ПРОПОЗИЦІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЩОДО ЗМІН ДО ІНВЕСТПРОГРАМИ ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" СПРЯМОВАНІ НА РОЗВИТОК І МОДЕРНІЗАЦІЮ

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» здійснює ліцензійну діяльність з розподілу та постачання електричної енергії за регульованим тарифом. У зв’язку з цим Товариством щорічно розробляється Інвестиційна програма з розподілу та постачання електричної енергії з метою обґрунтування запланованих витрат на розвиток компанії.

          Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 04.09.2018 № 947 ПАТ «Укрзалізниця» зобов’язано внести зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік (далі – Інвестиційна програма), збільшивши суму на 1580,51 тис.грн. без ПДВ.

          25 жовтня 2018 року в приміщенні ПАТ «Укрзалізниця» відбулись відкриті обговорення змін до Інвестиційної програми. Участь у відкритих обговореннях взяв керівник апарату Сумської Сумська ОДА Живицький Дмитро Олексійович.

          У своєму виступі Живицький Д.О. – керівник апарату Сумської ОДА запропонував здійснити збільшення фінансування у сумі 1580,51 тис.грн. без ПДВ на витрати на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж регіональних філій «Південна залізниця» та «Південно-Західна залізниця» Сумської області.

Також була внесена пропозиція щодо розгляду можливості проведення електрифікації дільниць на напрямку Суми – Ворожба – Люботин регіональної філії «Південна залізниця». У зв’язку із значним обсягом фінансування, запропоновано розглянути питання можливого дольового фінансування робіт за рахунок коштів ПАТ «Укрзалізниця» та Державного бюджету.

          Висловлено надію на подальшу плідну спільну співпрацю.

          Твердохліб Ю.М. – в.о. директора Департаменту електрифікації та електропостачання ПАТ «Укрзалізниця» повідомив, що Департамент приймає до уваги пропозицію представника Сумської ОДА та розгляне можливість проведення відповідних робіт на подальші роки.

          Протокол відкритих обговорень щодо внесення змін до Інвестиційної програми  ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік буде оприлюднений на офіційному веб-сайті ПАТ «Укрзалізниця» .