Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

СЕРГІЙ ЛУГОВИЙ: КОЕФІЦІЄНТ, ЩО ЗАСТОСОВУЄ ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» ПРИ РОЗРАХУНКУ ІЗ СПОЖИВАЧАМИ, ЧИННИМИ НОРМАТИВНИМИ АКТАМИ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИЙ

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської облдержадміністрації Сергій ЛУГОВИЙ взяв участь у розширеній нараді з керівництвом ПАТ «Сумигаз», ПАТ «Сумиобленерго», ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» та іншими зацікавленими сторонами щодо розрахунків за спожиті комунальні послуги та відповідності їх якості нормативним документам, яку провівкерівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ акцентував увагу присутніх на тому, що наразі мешканцям Сумщини незаконно нараховують зайву плату за використаний природний газ. Адже ПАТ «Сумигаз» ухиляється від виконання Постанови НКРЕКП № 1512 від 23 грудня 2018 року, що забороняє здійснювати такі нарахування.

За словами Сергія ЛУГОВОГО, врахування коефіцієнту, що застосовує ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» при розрахунку із споживачами, чинними нормативними актами при наданні житлової субсидії населенню не передбаченні.

Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ зауважив, що незаконні дії ПАТ «Сумигаз» обмежують інтереси мешканців області, тому облдержадміністрація найближчим часом звернеться до відповідних правових органів щоб вони кваліфікували ці дії. Також керівник апарату повідомив керівництву ПАТ «Сумигаз», що обласна влада звертатиметься до Антимонопольного комітету та НКРЕКП щодо неправомірності нарахування платежів. «Облдержадміністрація стоїть на дотриманні законних прав та інтересів мешканців області у взаємовідносинах з монополістами», – наголосив посадовець.