Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

РОЗПОЧАТО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ МІНРЕГІОНУ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ ВІД ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ ТА ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Розпочато громадське обговорення важливих регуляторних актів: проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води» та проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води».

Проект наказу «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води» розроблено на виконання пункту 6 частини другої статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Прийняття наказу забезпечить врегулювання процедури відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, що, у свою чергу, дасть змогу забезпечити дотримання прав та захист інтересів споживачів житлово-комунальних послуг щодо надання їм можливості відключитись від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

Зауваження та пропозиції можуть надсилатися електронною та звичайною поштою протягом місяця з дня оприлюднення проекту на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики, (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9), 207-18-63, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води» (далі – проект постанови) розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на виконання пунктів 1, 2 частини першої статті 4, частини другої статті 12 та частини четвертої статті 22 Закону України від 9 листопада 2017 року «Про житлово-комунальні послуги».

Проектом постанови пропонується затвердити:

Правила надання послуги з централізованого постачання гарячої води;

Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи постачання гарячої води);

Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води;

Типовий колективний договір про надання послуги з постачання гарячої води;

Типовий договір про надання послуги з постачання гарячої води з колективним споживачем;

Типовий договір про надання послуги з постачання гарячої води з власником (користувачем) будівлі.

Прийняття проекту постанови дозволить врегулювати механізм надання послуги з постачання гарячої води у жилих і нежитлових приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд, встановити вимоги до якості, одиниці виміру обсягу спожитої споживачем гарячої води, визначити порядок оплати послуги та укладання договорів про надання комунальної послуги з постачання гарячої води.

Зауваження та пропозиції можуть надсилатися електронною та звичайною поштою протягом місяця з дня оприлюднення проекту на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Департамент життєзабезпечення та житлової політики (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9), 207-18-39, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.