Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

ПИТАННЯ СУБСИДІЙ І ПІДГОТОВКИ ДО НАСТУПНОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ - ПІД КОНТРОЛЕМ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

11 травня 2019 року у приміщенні будівлі Укртелекому у м. Суми відбулась селекторна нарада у відеорежимі під головуванням міністра соціальної політики України Реви А.О. за участю представників Мінрегіону України, Пенсійного фонду України, ПАТ «Ощадбанк» та інших державних установ з розгляду питань щодо призначення житлових субсидій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», а також запровадження у 2019 році надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Від Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації у відео селекторній нараді взяв участь начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства управління житлового фонду, благоустрою та економічного моніторингу Часовських А.Ю., який надав учасникам наради всю необхідну для обговорення та прийняття рішень інформацію в повному обсязі.

Під час наради були спільно розглянуті робочі питання. Керівники державних установ у режимі онлайн надали відповіді та рекомендації щодо вжиття на місцях заходів з виконання нормативних актів, у тому числі щодо проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням.

Зокрема було наголошено на виконанні постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 № 534 «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг» (зі змінами) у частині виконання затвердженого Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг.

Разом з цим, на виконання законодавчих актів у частині підготовки теплових господарств житлового фонду та об’єктів соціально важливої сфери до опалювального сезону 2019/20 року, заступник міністра Мінрегіону України Кругляк Е.Б. звернув увагу на здійсненні контролю за прискоренням складання відповідних договорів з підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг, а також на вирішенні питань щодо погашення з бюджету цім підприємствам заборгованості по пільгам та субсидіям для забезпечення своєчасного отримання номінацій на природний газ.

За результатами зазначеної наради Департамент житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації направить до органів місцевого самоврядування необхідні рекомендації.