Управління житлово-комунального господарства,

енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

СТАН РОЗРАХУНКІВ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ (2017 РІК)

Стан розрахунків за житлово-комунальні послуги в Сумській області.

Стан розрахунків за житлово-комунальні послуги за 2016 рік

Стан розрахунків за житлово-комунальні послуги за 2015 рік

РОЗРАХУНКИ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Рівень оплати в області станом на 01.07.2015

За даними головного спеціаліста відділу реформування житлово-комунального господарства, житлової політики, благоустрою та аналізу управління ЖКГ Департаменту містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сумської ОДА Любові КРИВЕНКО у січні 2015 року рівень оплати за електроенергію в області становив 82,1% від спожитих обсягів.

Розрахунки підприємств водо-каналізаційного господарства за електроенергію

 

Обсяг заборгованності з різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства Сумської області

 

 

РОЗРАХУНКИ ЗА ГАЗ І ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Рівень оплати в області знизився, але залишається одним з найвищих по Україні

За даними головного спеціаліста відділу реформування житлово-комунального господарства, житлової політики, благоустрою та аналізу управління ЖКГ Департаменту містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сумської ОДА Любові КРИВЕНКО у листопаді 2014 року рівень оплати за газ в області становив 59,2% і за електроенергію 82,2% від спожитих обсягів.

Розрахунки за газ та електроенергію

Розрахунки підприємств водо-каналізаційного господарства за електроенергію

 

 

РІВЕНЬ РОЗРАХУНКІВ ЗА ГАЗ – 87,9%

Сумщина – один із найкращих платників за «блакитне паливо» серед областей України.

За даними НАК «Нафтогаз України», станом на 26 листопада середній рівень розрахунків за природний газ по підприємствах ТКЕ в Україні за 2014 рік становить 59%, а загальна сума заборгованості складає 15,4 млрд гривень.

За словами директора Департаменту містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сумської ОДА Володимира ЧУБУКА,  станом на 27.11.2014 загальний борг підприємств комунальної  теплоенергетики Сумщини за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» становить 49,08 млн. гривень, а рівень розрахунків – 87,9%.

ПЛАТЕЖІ – НА ВИСОКОМУ РІВНІ

З початку року рівень сплати населенням Сумщини за житлово-комунальні послуги становить 107%

За даними головного спеціаліста відділу реформування житлово-комунального господарства, житлової політики, благоустрою та аналізу управління ЖКГ Департаменту містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сумської ОДА Любові КРИВЕНКО, загальний рівень оплати за житлово-комунальні послуги в області становить 105,7% (з врахуванням погашення заборгованості за попередні роки). При цьому населення – один з найдисциплінованіших платників.

Стан розрахунків за житлово-комунальні послуги за січень-жовтень 2014 р.

 

ВОДОКАНАЛИ ПОЛІПШИЛИ РОЗРАХУНКИ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Станом на 1 жовтня у порівнянні з початком року заборгованість підприємств ВКГ області за електроенергію зменшилась на 5,5 млн. грн.

Про це повідомила головний спеціаліст відділу  енергозбереження та економічного аналізу управління житлово-комунального господарства Сумської ОДА Любов КРИВЕНКО. Також підприємствам ВКГ Сумщини вдалося суттєво скоротити обсяг заборгованності з різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення, який, проте, залишається значним – понад 50 млн. грн.

Детальніше, в розрізі міст і районів…

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ГАЗ: Є ПИТАННЯ

Держава заборгувала перед підприємствами паливно-енергетичного комплексу Сумщини 34,1 млн. грн.

Про це за підсумками засідання територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств ПЕК повідомив головний спеціаліст відділу технічного розвитку, тепло та водопостачання управління ЖКГ Сумської облдержадміністрації Іван МУРАЙ. Обласна влада вживатиме всіх заходів для якнайшвидшого погашення цієї заборгованності.